Dárkovy poukaz

Lázně Bělohrad a.s. dnes představují ideální kombinací obou základních směrů českého lázeňství, a to lázeňství léčebného a lázeňství rekondičního. Společnost již několik desítek let provozuje renomovanou Lázeňskou rehabilitační kliniku a v posledních letech vybudovala luxusní Spa resort Tree of Life****. Vzájemná propojenost obou segmentů přináší odborný terapeutický přístup do relaxační části, do Spa Resortu Tree of Life a vysoký hotelový standard do léčebné části, tedy do služeb Lázeňské rehabilitační kliniky.

Spa resort Tree of Life je luxusní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnesovým zázemím. Procedurální část spa resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním Exotic Spa si můžete dopřát laconium, hamam, rasulbad, parní lázně i vířivku a Beauty Spa Vám představí široké spektrum kosmetických procedur. Hotel nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje nebo prostorné elegantní apartmány. Všechny pokoje mají balkon a klimatizaci. Určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů, intimní restaurant Romantica  vám připraví opravdové kulinářské zážitky. Najdete zde i originální bohatou vinotéku. Resort je ideálním výchozím bodem pro vycházky, cyklistiku, minigolf a tenis.

Lázeňská rehabilitační klinika pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu. Základní přírodní léčivý zdroj, kterým je sirnoželezitá slatina, se zde využívá ve formě koupelí, zábalů a obkladů. Nedílnou součástí terapie jsou vířivé, perličkové, přísadové i uhličité koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další. Klienti mají k dispozici prostorný rehabilitační bazén. Součástí péče je 24 hodinová lékařská služba a kvalifikovaný tým terapeutů. Hosté jsou ubytováni ve třech hotelových budovách v  jedno a dvoulůžkových pokojích standardu ***. Všechny hotely, bazén, terapeutický blok i restaurace jsou spojeny krytými mosty.

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.