Dárkovy poukaz
lazenskaklinika

Lázně Bělohrad se nachází v malebném městečku, se stotřicetiletou lázeňskou tradicí a léčí se zde převážně klienti s potížemi pohybového aparátu. Lázeňská rehabilitační klinika je postavena na individuální péči o klienta. Základním přírodním léčivým zdrojem sirnoželezitá slatina, která se používá ve formě koupelí, zábalů a obkladů, dále používáme řadu vodoléčebných procedur jako vířivé, perličkové, přísadové i uhličité koupele. Nedílnou součástí jsou i různé druhy masáží (klasické, reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další. Součástí lázní je rehabilitační bazén. Více o procedurách.

K dispozici je nepřetržitá 24 hodinová lékařská služba.

Klienti mají k dispozici tři lázeňské hotely s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, TV, ledničkou a telefonem.  Všechny hotely, bazén, terapeutický blok i restaurace jsou spojeny krytými mosty.

Fotogalerie z hotelu Lázeňská klinika

klinika_00
klinika_01
klinika_02
klinika_03
klinika_04
klinika_05
klinika_06
klinika_07
klinika_08
klinika_09
klinika_10
klinika_11
klinika_12
klinika_13
klinika_14
klinika_15
klinika_16
klinika_17
klinika_18
klinika_19
klinika_20
klinika_21
klinika_22
klinika_23
klinika_24
klinika_25
klinika_26
klinika_27
klinika_28
klinika_29
klinika_30
klinika_31
klinika_32
klinika_33
klinika_34
Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.