Dárkovy poukaz

Wellness a beauty

 

Kosmetické ošetření s masáží obličeje

Po důkladném vyčištění pleti provádíme 20minutovou obličejovou masáž speciálním přípravkem. Poté je nanesena obličejová maska dle Vašeho typu pleti a nakonec je provedeno závěrečné ošetření pleti.

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou BABOR

Jde o klasické ošetření doplněné o účinnou kolagenovou masku. Maska pomáhá vyplnit drobné linky a vrásky. Plet vypadá úžasné svěží a zářivá. Přímo cítíte, že vaše plet je napjatá a hladká.

Luxusní liftingové ošetření HSR BABOR

High Skin Refiner Lifting je ošetření obličeje s cílem zvýšit odolnost pleti proti stárnutí. HSR® používá velké množství inovativních komplexu pro zpevnění, projasnění a lifting pleti. Pokožka se stává pevnější a plnější a obličej získává mladistvý vzhled.

Omlazující kúra Doktor BABOR

Ošetření pleti s lehkým peelingem kombinujícím glykolovou a mléčnou kyselinu. Ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a nastartuje regeneraci buněk. Po ošetření je plet hladší, jasnější a jemnější.

Intenzivní hydratační kúra Vita Balance - Oxygen BABOR

Tato kúra se snaží předejít předčasnému stárnutí pleti. Pure Oxygen obsažený v ceramidech, makadamový a jojobový olej, vitamin E a další složky plet hydratují a vyhlazují vrásky. Obličej je jemnější, plnější a jasnější.

Minerální peeling

Povrchové buňky pokožky jsou průběžně nahrazovány nově vytvářenými buňkami. Tento proces probíhá v řádu dnů či týdnů, proto je vhodné staré odumřelé buňky z povrchu těla odstranit. Peeling narušuje můstky mezi odumřelými a zdravými buňkami pokožky a využívá i mechanického působení minerálních zrnek. Uvedený peeling speciální solí dopomůže k tomu, aby pokožka těla vypadala svěží a vitální.

Mechanický peeling

Mechanický peeling provedený lufovou rukavicí je schopen odstranit odumřelé buňky na celém povrchu pokožky. Dochází při něm k prokrvení kůže, odplavení toxinů a také stimulaci cirkulace v celém organismu.

Medicinální pedikúra

Prvním krokem této procedury je lázeň nohou v minerálním roztoku. Tato jemná solná lázně změkčí pokožku a umožní odstranění ztvrdlé kůže na patách a pod prsty nohou. Mezitím pokožka vyschne a úprava nehtů a nehtového lůžka se již provádí nasucho jemnou bruskou. Pomocí speciálního přístroje se najemno dobrousí i ploska nohy. Po tomto mechanickém ošetření následuje ošetření speciálním krémem a nalakování nehtů.

Hedvábné ruce - ošetření s masáží

Tato kosmetická procedura využívá pozitivního působení ovocných kyselin na pokožku. Klient nejdříve absolvuje lázeň rukou, po ní se ruce přelijí jemným olejem, který se nechá působit. Po lázni následuje peeling rukou a následně zábal s regeneračním účinkem. Po prokrvení je ošetření doplněno reflexní masáží a ošetřením výživným krémem na ruce a nehtová lůžka. Nehty je možné nalakovat. Pokožka vašich rukou bude jemná, hebká, nehtová lůžka zjemnělá a ztvrdlá kůže nad klouby rukou uvolněná.

Hedvábné nohy - ošetření s masáží

I tato procedura využívá působení ovocných kyselin na pokožku. Klient nejdříve absolvuje lázeň nohou, poté se nohy v lázni přelijí teplým olejem a ponecháme jej působit. Po osušení provedeme peeling nohou a aplikujeme vitalizační zábal. Po zábalu následuje masáž nohou, ošetření vitalizačním krémem a nakonec chladivý sprej.

 

Ošetření speciální technikou

 

Lymfoven - přístrojová lymfodrenáž

Tento přístroj napomáhá cirkulaci v dolní polovině našeho těla. Klient oblékne návlek se systémem četných komor, které se sekvenčně plní vzduchem, vytvářejí tlakovou vlnu a masírují tekutiny směrem k srdci. Procedura probíhá vleže, je příjemná, přispívá k redukci celulitidy. Zvýšením cirkulace v ošetřených tkáních dochází ke spalování tuku.

Starvac - přístrojová lymfodrenáž

Starvac je přístroj, kterým lze významně prokrvit postižené partie. Hlavice přístroje je tvořena dvěma válečky, mezi které je pod tlakem vtahována kožní řasa. Jemnými tahy hlavicí usměrňujeme proud lymfy centrálně, zároveň stimulujeme prokrvení oblasti a zvyšujeme metabolismus ošetřené tkáně. Během procedury stimulujeme metabolismus i proud lymfy a metabolizované látky jsou spolehlivě odváděny. Kolagenní vlákna se zpevňují. Tímto způsobem ošetřujeme obezitu, celulitidu a můžeme zpevňovat oblast ňader, břicha a hýždí.

Hydro - jet

Suchá masážní vana. Proud vody, kterým je vaše tělo masírováno přes pružnou fólii, zvyšuje celkové prokrvení a snižuje svalové napětí. Napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Hydrocolon Therapy

Hydrocolon, neboli střevní sprcha, je moderní a příjemná metoda střevního výplachu. Doporučuje se lidem s potížemi vyprazdňování, k celkové regeneraci organismu, při únavě, nadýmání, alergiích, kožních problémech, bolestech kloubů, parazitech, nadváze, snížené imunitě, astmatu atd. Terapie se nesmí provádět při akutním zánětu střev, tuberkulóze, nádoru střeva, po operaci střev a dalších onemocněních dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Soft pack

Soft Pack je unikátní technologie, která umožní, aby klient v zábalu mohl být umístěn v médiu 37 °C teplém a zajistit maximální účinek terapeutických látek, které byly na tělo naneseny. Pro zábaly je možné použít řadu substancí s různými účinky. Klient je uložen na vyhřívaný povrch Soft Pack a na pokožku je nanesena vrstva terapeutické látky. Poté je klient zabalen a pomalu spuštěn do 37 °C vody, přičemž mezi jeho tělem a vodou zůstává nepropustná folie. Klient tak „plave" v optimálním prostředí, nadlehčován teplou vodou. V tomto prostředí je dosaženo maximálního účinku terapeutických látek a Soft Pack působí velmi blahodárně na nervovou soustavu, kardiovaskulární aparát a svalový tonus.

Exilis - ultrazvuková liposukce

V současné době jde o nejmodernější technologii, která významně redukuje tukovou tkáň. Terapie je velice účinná, viditelné změny se dostaví už po prvním ošetření a dobrý výsledek je dosažen již po 4 ošetřeních. Ošetřením dosáhneme rovnoměrné redukce tukové tkáně. Tento přístroj kombinuje ultrazvuk s vysokofrekvenční energií, což umožní s velkou přesností cílit paprsek do hlubších vrstev tukové tkáně, kde dochází k rozrušení tukových buněk a následnému uvolnění tuku do mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru je tuk odváděn do lymfatického řečiště. Exilis umožňuje efektivní a bezpečný zásah v hluboké tukové tkáni a přináší vynikající výsledky.

 

Koupele a masáže

 

Regenerační přísadová koupel

Jde o koupel s přidáním přírodních látek, které mají pozitivní účinek na organismus či pokožku. Účinné látky se, díky ideálnímu prokrvení kůže a podkoží v koupeli teplé 37 °C, dobře vstřebávají do organismu. Přísady jsou bylinné substance, které podporují krevní oběh, omlazují pokožku, odstraňují stres a únavu, uvolňují a povzbuzují. Při aplikaci teplé koupele dochází zároveň k relaxaci svalstva a zvyšuje se i pohyblivost kloubů. Prohřátí a prokrvení zlepšuje výživu svalů, kloubů i vnitřních orgánů.

Annamariánská uhličitá koupel

Velice účinná procedura, která využívá oxid uhličitý rozpuštěný ve vodě. Při koupeli bublinky CO2 obalí tělo jemnými perličkami plynu. Po počátečním pocitu chladu navodí perličkový plášť příjemné teplo, způsobené dilatací kožních kapilár. Oxid uhličitý se vstřebává kůží a ovlivňuje tak činnost jednotlivých orgánů. Zlepšuje srdeční výkonnost, snižuje tlak, zlepšuje prokrvení končetinových cév a zlepšuje výživu tkání. Oxid uhličitý významně zvyšuje prokrvení kůže a podkoží, čímž zlepšuje její výživu, pružnost i hydrataci. Proto se tyto koupele používají pro prevenci a terapii celulitidy.

Hydromasážní koupele

Koupel je prováděna ve speciální vaně opatřené AIR JET systémem. Teplý vzduch proudí tryskami pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Pro hydromasážní koupel používáme několik masážních schémat tak, abychom dosáhli relaxace a uvolnili svalové a psychické napětí. Tyto koupele pozitivně ovlivňují svalovou únavu, bolesti zad a šíje, chronické bolesti po úrazech i ztuhlost svalů způsobenou špatnými pohybovými stereotypy.

Klasická relaxační masáž

Tato masáž představuje systém masážních hmatů a pohybů, který má za cíl navodit celkové uvolnění. Masáž podporuje cirkulaci v povrchových žilách, lymfatických cévách, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Reálně dochází k uvolnění masírovaného svalstva, povzbuzení krevního oběhu, můžeme však dosáhnout i zmírnění bolestí hlavy či vstřebávání otoků. Obecně je navozen pocit uvolnění a pozitivního naladění. Klasická masáž může být částečná či celková.

Havajská masáž celková

Základy havajské masáže LOMI LOMI (milující či laskavé ruce) spočívají v použití speciálních technik, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž je prováděna hlavně dlaněmi, předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla. Je zde velice důležitý pohyb nohou maséra. Původně vznikla tato terapie z havajského tance HULA. Masírují se záda, hýždě, dolní i horní končetiny, ramena, dekolt a šíje. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi.

Reflexní masáž plosky nohy

Reflexní masáž plosky nohy je jednou z metod čínské masáže. Ploska nohy obsahuje přes 7200 nervových zakončení, které odpovídají všem orgánům a představují mapu orgánů našeho těla. Masáž je prováděna na plosce i nártu obou nohou. Masáž začíná prohřátím celé nohy třením či hlazením. Vlastní masážní technikou je tlakové ošetření bodů a plošek na chodidle, prstech i nártu. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh, hojení a regeneraci, působí protizánětlivě, urychluje detoxikaci a posiluje imunitu. Podporuje psychické a fyzické uvolnění, redukuje následky stresu. Ovlivňuje bolesti svalů, kloubů a páteře, bolesti hlavy, funkční poruchy trávení i vylučování zlepšuje alergie i nespavost.

Podvodní masáž

Tato masáž je prováděna proudem vody v teplé lázni. Specialista masíruje vybrané partie proudem vody pod tlakem 1 – 2 kPa. Podvodní masáž je kombinací teploléčby a mechanické léčby. Masáž uvolňuje spasmy, odstraňuje bolesti zad a svalovou únavu. Podvodní masáží je možné zlepšit stav jizev a celulitidy. Podvodní masáž může být celková či částečná.

Tělová aromamasáž

Jde o klasickou masáž, při které jsou používány éterické silice a rostlinné oleje. Snoubí se zde účinek masáže a jedinečné účinky různých silic či olejů. Aromamasáž harmonizuje tělo a psychiku, ulevuje při zátěži a stresu a posiluje imunitu. Při masáži pronikají silice i do hlubších vrstev, vstřebávají se a pozitivně ovlivňují bolesti, funkci jednotlivých orgánů i naši mysl. Po masáži je vhodné relaxovat v klidné místnosti a nechat tak doznít blahodárný účinek masáže.

Hydro - Jet

Suchá masážní vana. Proud vody, kterým je vaše tělo masírováno přes pružnou fólii, zvyšuje celkové prokrvení a snižuje svalové napětí. Napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Masáž lávovými kameny

Používáme vyhlazené lávové kameny zahřáté na 55 °C. Tyto kameny velice dobře akumulují teplo a svou energetickou silou působí do hloubky na svalovou tkáň, krevní oběh a látkovou výměnu. Masáž pozitivně ovlivňuje svalové napětí a zablokovaná místa. Tonizuje vegetativní nervový systém, a proto významně zlepšuje poruchy spánku, harmonizuje při dlouhodobé pracovní zátěži, a protože urychluje metabolismus, působí i jako podpůrná terapie obezity.

Medová detoxikační masáž

Med obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů a na pokožku lidského těla působí hydratačně i regeneračně. Dokáže zjemnit a omladit. Medovou masáží se uvolňují a zároveň odstraňují nežádoucí toxiny, které se jinak usazují v tělesných tkáních.

Čokoládová masáž se zábalem

Milujete čokoládu? Dopřejte si jemnou relaxační masáž spolu s intenzivní vůní čokolády. Vaše smysly si pochutnají na čokoládě a olejové substance dokonale ošetří vaši pokožku.

BABY masáže

Cílem těchto masáží je optimalizovat svalový tonus a posílit pohybový aparát dítěte. Masáž pomáhá zklidnit hyperaktivní děti a napomáhá vytváření vztahů matky a dítěte, protože jednodušší prvky masáže mohou rodiče používat i doma. Masáž je vhodná pro děti od 6 týdnů do dospělosti. Jde o citlivé tahy od tvářiček až po nožky dítěte, které promasírují a protáhnou celé tělíčko.

Těhotenská masáž

Pokud je masáž vedena šetrně a ve vhodné poloze je možné ji aplikovat i těhotným ženám. Těhotenská masáž zahrnuje masáž dolních končetin vleže na zádech a masáž zad a šíje v poloze vsedě. Masáž končetin podporuje krevní oběh a cirkulaci lymfy a tím zmírňuje zadržování tekutin v těle. V těhotenství je nadměrně namáhaná páteř a svalstvo zad a je vhodné uvolnit svalové napětí v oblasti krční a bederní páteře. V našem případě neprovádíme masáž bříška těhotné, protože v tom vidíme určitá rizika.

Indická masáž hlavy

Tato procedura zahrnuje jak masáž obličejové i vlasové části hlavy. Cílem této masáže je zmírnit únavu, napětí, případně i bolest a navodit pocit odpočinku a relaxace. Masáž obličeje provádíme vleže, pomocí lehkých olejovitých substancí, které jsou inertní. Masáž vlasové části hlavy může být prováděna vsedě i vleže. Běžně provádíme tuto masáž nasucho, ale je možné ji provádět i vhodným olejem.

 

Slatinné procedury a zábaly

 

Přírodní slatinný zábal

Slatina je přírodní materiál, který vzniká biotransformací organických materiálů v půdě. Pokud je použita na přírodní zábaly, jedná se o několikacentimetrovou vrstvu zpracovaného a prohřátého materiálu, kterým jsou tělesné partie obloženy a poté na 20 minut překryty zábalem. Prostřednictvím vysoké teploty a doby působení se vytváří hloubkové teplo, které uvolňuje svaly, odplavuje zánětlivé zplodiny z tkání, regeneruje tkáně, stabilizuje nervový systém, působí protizánětlivě a stimuluje látkovou výměnu. Vzhledem k pozitivnímu účinku na kůži a podkoží je zábal využíván i pro kosmetické účely a boj s celulitidou.

Přírodní slatinný obklad (plástve)

Slatinné plástve jsou ze stejného přírodního materiálu jako zábaly s tím rozdílem, že jsou tvořeny vrstvou slatiny umístěnou mezi 2 membrány. Membrána, kterou se plástev přikládá na kůži, je propustná a umožní působení přírodních látek na povrchu těla. Na nepropustnou membránu se přikládá tepelný nosič, který zajistí zahřátí a prokrvení vybraných partií. Slatinný obklad působí protizánětlivě, regeneračně, zvyšuje cirkulaci krve ve tkáních, redukuje bolesti a křeče a má kosmetický efekt.

Parafínový zábal rukou / Parafínové rukavičky

Jde o aplikaci parafínu na pokožku rukou a zápěstí s blahodárným účinkem na drobné klouby ruky, kůži a nehtová lůžka. Ruce několikrát po sobě ponoříme do parafínu a vytvoříme tak na pokožce teplý parafínový film. Poté jsou ruce zabaleny do plátna a ponechány v zábalu. Aplikací parafínových zábalů dosáhneme změkčení ztvrdlé kůže nad drobnými klouby rukou, zjemníme pokožku, zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů rukou, prokrvíme a tím i vyživíme nehtové lůžko a zlepšíme trofiku nehtů.

Liftingový zábal ve vodním lůžku BABOR

Regenerační komplex látek se nanáší na pokožku celého těla. Substance je jemně vmasírována do pokožky a působením speciálního vodního lůžka SoftPack, zajistí ideální vstřebání komplexu regeneračních látek.

Celotělový regenerační zábal

Jde o regenerační ošetření těla produkty s blahodárným účinkem na pokožku. Zábal pokožku prokrví, hydratuje a zjemní. Procedura pomáhá odpočinout tělu i mysli. (Zábal jogurtový, olivový, levandulový, medový apod.)

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.