Dárkovy poukaz

Kosmetické ošetření s masáží obličeje

Po důkladném vyčištění pleti provádíme 20minutovou obličejovou masáž speciálním přípravkem. Poté je nanesena obličejová maska dle Vašeho typu pleti a nakonec je provedeno závěrečné ošetření pleti.

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou BABOR

Jde o klasické ošetření doplněné o účinnou kolagenovou masku. Maska pomáhá vyplnit drobné linky a vrásky. Plet vypadá úžasné svěží a zářivá. Přímo cítíte, že vaše plet je napjatá a hladká.

Luxusní liftingové ošetření HSR BABOR

High Skin Refiner Lifting je ošetření obličeje s cílem zvýšit odolnost pleti proti stárnutí. HSR® používá velké množství inovativních komplexu pro zpevnění, projasnění a lifting pleti. Pokožka se stává pevnější a plnější a obličej získává mladistvý vzhled.

Omlazující kúra Doktor BABOR

Ošetření pleti s lehkým peelingem kombinujícím glykolovou a mléčnou kyselinu. Ošetření odstraní odumřelé kožní buňky a nastartuje regeneraci buněk. Po ošetření je plet hladší, jasnější a jemnější.

Intenzivní hydratační kúra Vita Balance - Oxygen BABOR

Tato kúra se snaží předejít předčasnému stárnutí pleti. Pure Oxygen obsažený v ceramidech, makadamový a jojobový olej, vitamin E a další složky plet hydratují a vyhlazují vrásky. Obličej je jemnější, plnější a jasnější.

Minerální peeling

Povrchové buňky pokožky jsou průběžně nahrazovány nově vytvářenými buňkami. Tento proces probíhá v řádu dnů či týdnů, proto je vhodné staré odumřelé buňky z povrchu těla odstranit. Peeling narušuje můstky mezi odumřelými a zdravými buňkami pokožky a využívá i mechanického působení minerálních zrnek. Uvedený peeling speciální solí dopomůže k tomu, aby pokožka těla vypadala svěží a vitální.

Mechanický peeling

Mechanický peeling provedený lufovou rukavicí je schopen odstranit odumřelé buňky na celém povrchu pokožky. Dochází při něm k prokrvení kůže, odplavení toxinů a také stimulaci cirkulace v celém organismu.

Medicinální pedikúra

Prvním krokem této procedury je lázeň nohou v minerálním roztoku. Tato jemná solná lázně změkčí pokožku a umožní odstranění ztvrdlé kůže na patách a pod prsty nohou. Mezitím pokožka vyschne a úprava nehtů a nehtového lůžka se již provádí nasucho jemnou bruskou. Pomocí speciálního přístroje se najemno dobrousí i ploska nohy. Po tomto mechanickém ošetření následuje ošetření speciálním krémem a nalakování nehtů.

Hedvábné ruce - ošetření s masáží

Tato kosmetická procedura využívá pozitivního působení ovocných kyselin na pokožku. Klient nejdříve absolvuje lázeň rukou, po ní se ruce přelijí jemným olejem, který se nechá působit. Po lázni následuje peeling rukou a následně zábal s regeneračním účinkem. Po prokrvení je ošetření doplněno reflexní masáží a ošetřením výživným krémem na ruce a nehtová lůžka. Nehty je možné nalakovat. Pokožka vašich rukou bude jemná, hebká, nehtová lůžka zjemnělá a ztvrdlá kůže nad klouby rukou uvolněná.

Hedvábné nohy - ošetření s masáží

I tato procedura využívá působení ovocných kyselin na pokožku. Klient nejdříve absolvuje lázeň nohou, poté se nohy v lázni přelijí teplým olejem a ponecháme jej působit. Po osušení provedeme peeling nohou a aplikujeme vitalizační zábal. Po zábalu následuje masáž nohou, ošetření vitalizačním krémem a nakonec chladivý sprej.

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.