Dárkovy poukaz

Lymfoven - přístrojová lymfodrenáž

Tento přístroj napomáhá cirkulaci v dolní polovině našeho těla. Klient oblékne návlek se systémem četných komor, které se sekvenčně plní vzduchem, vytvářejí tlakovou vlnu a masírují tekutiny směrem k srdci. Procedura probíhá vleže, je příjemná, přispívá k redukci celulitidy. Zvýšením cirkulace v ošetřených tkáních dochází ke spalování tuku.

Starvac - přístrojová lymfodrenáž

Starvac je přístroj, kterým lze významně prokrvit postižené partie. Hlavice přístroje je tvořena dvěma válečky, mezi které je pod tlakem vtahována kožní řasa. Jemnými tahy hlavicí usměrňujeme proud lymfy centrálně, zároveň stimulujeme prokrvení oblasti a zvyšujeme metabolismus ošetřené tkáně. Během procedury stimulujeme metabolismus i proud lymfy a metabolizované látky jsou spolehlivě odváděny. Kolagenní vlákna se zpevňují. Tímto způsobem ošetřujeme obezitu, celulitidu a můžeme zpevňovat oblast ňader, břicha a hýždí.

Hydro - jet

Suchá masážní vana. Proud vody, kterým je vaše tělo masírováno přes pružnou fólii, zvyšuje celkové prokrvení a snižuje svalové napětí. Napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Hydrocolon Therapy

Hydrocolon, neboli střevní sprcha, je moderní a příjemná metoda střevního výplachu. Doporučuje se lidem s potížemi vyprazdňování, k celkové regeneraci organismu, při únavě, nadýmání, alergiích, kožních problémech, bolestech kloubů, parazitech, nadváze, snížené imunitě, astmatu atd. Terapie se nesmí provádět při akutním zánětu střev, tuberkulóze, nádoru střeva, po operaci střev a dalších onemocněních dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Soft pack

Soft Pack je unikátní technologie, která umožní, aby klient v zábalu mohl být umístěn v médiu 37 °C teplém a zajistit maximální účinek terapeutických látek, které byly na tělo naneseny. Pro zábaly je možné použít řadu substancí s různými účinky. Klient je uložen na vyhřívaný povrch Soft Pack a na pokožku je nanesena vrstva terapeutické látky. Poté je klient zabalen a pomalu spuštěn do 37 °C vody, přičemž mezi jeho tělem a vodou zůstává nepropustná folie. Klient tak „plave" v optimálním prostředí, nadlehčován teplou vodou. V tomto prostředí je dosaženo maximálního účinku terapeutických látek a Soft Pack působí velmi blahodárně na nervovou soustavu, kardiovaskulární aparát a svalový tonus.

Exilis - ultrazvuková liposukce

V současné době jde o nejmodernější technologii, která významně redukuje tukovou tkáň. Terapie je velice účinná, viditelné změny se dostaví už po prvním ošetření a dobrý výsledek je dosažen již po 4 ošetřeních. Ošetřením dosáhneme rovnoměrné redukce tukové tkáně. Tento přístroj kombinuje ultrazvuk s vysokofrekvenční energií, což umožní s velkou přesností cílit paprsek do hlubších vrstev tukové tkáně, kde dochází k rozrušení tukových buněk a následnému uvolnění tuku do mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru je tuk odváděn do lymfatického řečiště. Exilis umožňuje efektivní a bezpečný zásah v hluboké tukové tkáni a přináší vynikající výsledky.

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor.
Tree of Life ****

Tree of Life ****

Dopřejte si lázeňský pobyt v luxusním hotelu Tree of Life****, ve kterém na Vás čekají prvotřídní lázeňské procedury, volný vstup do hotelového bazénu a Organic Spa a komfortní ubytování.